Marka Pazarlaması – Hizmetlerimiz – SEM
EN
Hizmetlerimiz

Marka Pazarlaması

Marka Pazarlaması

Hedef kitleye tek kanal üzerinden ulaşabildiğimiz günler geride kaldı. Günümüzde aynı anda birden çok cihaz ile içerik tüketiyoruz. Bu nedenle markaların sadece tek yönlü iletişim kurulabilen geleneksel reklam mecralarının yanı sıra online platformlarda da yer alması gerekiyor. Online platformlar; interaktif, kişiselleştirilebilir ve paylaşılabilir yapısı sayesinde günümüz kullanıcısına çok daha kaliteli bir deneyim sunuyor. Hızla gelişen bu alanda içerik, yaratıcılık, hedefleme açısında alternatiflerin çok olması doğru stratejilerin takip edilmesini zorlaştırıyor. Bu noktada SEM Marka Pazarlaması ekibimiz, YouTube, Google Görüntülü Reklam Ağı ve Sosyal Medya reklamlarını kullanarak, markanız için doğru stratejinin oluşturulması ve yönetilmesini sağlar.

 

Erişim

Gösterim, tıklama, izlenme ve etkileşim metriklerini göz önüne alarak, YouTube, Google Görüntülü Reklam Ağı ve Sosyal Medya reklam alternatiflerinden hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşabileceğiniz medya planının hazırlayıp, kampanyanın yayına girdiği ilk günden itibaren bu planı düzenli bir şekilde oluşturuyoruz.

Çizgi üstü reklamcılık adına yaptığınız her kampanyanın internete bir yansıması vardır. Markanızın bilinirliğini artırmak, daha fazla potansiyel tüketiciye erişmek ve marka yatırımınızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için dijital bir strateji oluşturmak kaçınılmazdır.

 

Platform Oluşturma

Markalar doğru hedef kitleye ulaştıktan sonra, bu kitleyi yönlendirip, daha çok etkileşime geçeceği YouTube kanalına ihtiyaç duyuyorlar. SEM Marka Pazarlaması ekibimiz, kanal tasarımından, videoların daha çok izlenmesine olanak sağlayacak içerik optimizasyonuna, videoları aramalarında ön plana çıkartacak teknik değişikliklere kadar ihtiyacınıza uygun bir çözüm oluşturuyor.

 

Etkileşim

Markalar açısından yeni kullanıcılara ulaşmak kadar, daha önce ulaştığınız kullanıcılarla iletişimin sürdürülmesi de önem taşır. Daha önce ulaşılan kullanıcılarla etkileşimde kalabilmek için hem bu kitleye özel içerik yaratma hem de bu kitleyi rahatsız etmeden yeniden hedefleme planının takip edilmesi konusunda çalıştığımız markaların ihtiyaçlarına özel stratejiler hazırlıyoruz.

}