Hakkımızda – SEM
EN

Hakkımızda

Rakamlar, grafikler, raporlar, analizler... 2006'dan bu yana, ne reklamın ne de tüketicinin bu kadar karmaşık olabileceğinin farkında değildi pazarlama dünyası, bir firma hariç: SEM'in analitik dünyasına hoş geldiniz

Dünya'nın en büyük ajans grubunun CEO'su Martin Sorrell, 2013 yılında katıldığı bir konferansta "Eskiden reklam sanatsal bir olguydu, bugün artık bilimsel bir olgu" cümlesini sarfettiğinde SEM olarak çok mutlu olduk. Çünkü bizim ondan önceki 7 yılda yaptığımız her şeyi onaylayan bir cümleydi bu. Bu mutluluğumuz, bizim her zaman öncü olmamız gerektiğini bize bir kere daha hatırlattı ve geleceğe yönelik olarak hizmetlerimizi yeniden yapılandırdık. Bugün yaptıklarımızı ve gelecekte yapmak istediklerimizi, gelişmiş pazarlarda faliyet gösteren iş ortaklarımızla paylaştığımızda verdikleri tepkiler ve gözlerindeki ışıltı bizi bir kat daha sevindirdi ve doğru yolda olduğumuzu gösterdi.

Peki Biz Gerçekte Kimiz?

Biz, mutlu müşteriler yaratmanın iyi hizmet vermekten, iyi hizmet vermenin mutlu ve kendini devamlı geliştiren çalışanlar yaratmaktan geçtiğine inanan insanlarız. Bu yüzden bizim için okumak, araştırmak, öğrenmek, ve bilgiyi yaptığımız işin merkezine koymak hayati önem taşır. Biz uzun saatler çalışmaya değil, verimli çalışmaya inanırız. Bunun için teknolojiyi kullanırız, hatta üretiriz. Bizim için teknoloji oyuncak değil, hayatın ta kendisidir. İşte bu yüzden dijital pazarlamanın merkezinde "analitik zeka" olması gerektiğine inanırız. Bunca yıl doğru şeylere inanmış olduğumuzun kanıtı ise çalıştığımız yüzlerce mutlu müşteri ve uzun yıllardır bizi değiştirmeyen müşterilerimizdir.

Yatırımcılarımız

Ströer

Ströer Medya AG, açıkhava ve online reklamcılığın önde gelen gruplarından biri olarak, reklamverenlerine özelleştirilmiş ve tamamen entegre, yüksek kalitede iletişim çözümleri sunmaktadır. Ströer, Avrupa’da inovasyon ve kalite anlamında dijital medya alanında yeni standartlar belirlemekte ve reklamverenlerinin müşterilerini daha sağlıklı bir şekilde hedefleyebilmeleri için yenilikçi fırsatlar sunmaktadır.

Ströer Grubu, ağırlıklı Almanca konuşulan ülkelerde 300.000 açık hava reklam noktasını ve binlerce websitesini reklam alanı olarak kullanmaktadır. Ströer Grubu'nun 100'den fazla lokasyonda yaklaşık 13.000 çalışanı vardır. 2017 yılında Ströer, 1,33 milyar Avro gelir elde etmiştir ve Alman Borsa'sının MDAX Endeksinde yer almaktadır.

Ströer Grubu'nun 100'den fazla lokasyonda yaklaşık 13.000 çalışanı vardır.

Sertifikalarımız

Ortaklıklarımız