Sizlerle güzel bir haberi paylaşmanın heyecanı içerisindeyiz.

SEM, dönüşüm optimizasyonu konusunda sunduğu servisle A/B testing konusunda dünyanın önde gelen platformlarından Optimizely’nin Strateji anlamında resmi olarak desteklediğini ilan ettiği dünyadaki 6 ajanstan biri haline geldi!

2016’nın başında, 8 Optimizely Platform Sertifikası, 2 Optimizely Developer Sertifikası ve yönettiğimiz Optimizely hesapları da değerlendirilerek Türkiye’deki ilk ve tek iki yıldızlı Optimizely resmi partner’ı olmuştuk.

Nisan 2016 itibariyle SEM olarak Optimizely Strateji Sertifikası’nı da alarak Türkiye’de bu sertifikaya sahip ilk ve tek ajans olduk.  Bizleri heyecanlandıran diğer bir durum ise SEM’in bu sertifikasyona sahip dünyadaki 6 ajanstan biri olması!

SEM olarak dönüşüm optimizasyonu için müşterilerimize sunduğumuz program, başarılı A/B test case study’lerimiz, A/B testing sürecindeki hipotezleri sunma/yönetme/önceliklendirmemiz, raporlama sürecimiz, şablon dokümanlarımız, optimizasyon ekibimizdeki kişi sayısı, ekip üyelerimizin tecrübeleri ve teknik becerileri, 73 kişiye ulaşan SEM’in geçmişi, şirket yapısı gibi daha birçok özel koşul Optimizely’nin San Francisco HQ ofisindeki Strateji ekibi tarafından değerlendirilerek bu sertifikasyonu almış olduk.

Yakın zamanda sizlerle SEM olarak başka güzel haberlerimizi daha paylaşacağız!