SEM olarak yine güzel bir haberi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Google’ın bu sene resmi olarak duyurusunu yaptığı yeni A/B testing ve personalization platformu Optimize 360’ın sertifikasyon sürecini başarıyla tamamladık.

Türkiye’de Optimize 360 sertifikasına sahip tek ajans olmakla birlikte, Türkiye’deki ilk ve tek yetkili satıcı ünvanını da almış olduk.

Sertifikasyon sürecimizde, ilk aşamada A/B testing ve platformun kullanımı ile ilgili Google’ın hazırladığı sınavı başarıyla geçtik.  Ardından Optimize 360 platformunu kullanarak hazırladığımız detaylı case study raporu ve verdiğimiz dönüşüm optimizasyonu servislerinin içeriği, San Francisco’daki Google program yöneticileri tarafından değerlendirildi ve tüm bu adımlar sonrası sertifikasyon sürecimiz tamamlandı.

Platformu yakından incelememizin ardından Google’ın A/B testing ve Personalization platformunun, Google’ın diğer ürünleriyle kullanımı sayesinde pazarda “game changer” bir ürün haline geleceğini açıkça söyleyebiliriz.

Optimize 360’ın, en öne çıkan özelliği platformda bir testi hazırlarken Google Analytics’te tanımlı tüm goal’lerinizi otomatik kullanabiliyor olmanız ve testin tüm sonuçlarını yine Google Analytics’te herhangi bir entegrasyona gerek kalmadan detaylıca inceleyebilmeniz.

Google ile iş birliğimiz sayesinde Optimize 360’ın ürün yol haritasını incelediğimizde, Google Analytics dışında diğer Google Suite 360 ürünleri ile de entegrasyonun yakın gelecek için planlanlandığını sizlere söyleyebiliriz.

Optimize 360 ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.