Bir önceki yazımızda, Google’ın A/B testing ve personalization platformu olan Optimize 360’ın sertifikasyon sürecini tamamlayarak Türkiye’deki ilk ve tek yetkili satıcısı olduğumuz haberini sizlerle paylaşmıştık.

Google, geçtiğimiz günlerde Optimize 360’ın belirli özelliklerine sahip, ücretsiz versiyonu Optimize’ın duyurusunu yaptı.

Optimize, web sitelerindeki dönüşüm oranlarını arttırmasını amaçlayarak, sitenizde A/B testler yaparak, KPI’larınız doğrultusunda en iyi varyasyona ulaşmanızı sağlayacak.

Elbette Optimize 360’da yer alan ve bizlerle paylaşılan bazı teknik özellikler Optimize içerisinde yer almayacak fakat eğer bir Google Analytics kullanıcısıysanız, Optimize 360’ın epey hoşunuza gidecek özelliklerini Optimize sayesinde yakından tanıyabileceğinizi söyleyebiliriz.

Optimize 360’ın ücretsiz versiyonu Optimize’ı denemek için davet isteği formunu zaman kaybetmeden doldurmanızı tavsiye ederiz.

Optimize 360, Google Analytics’te yer alan segmentleri, goal’leri otomatik olarak kullanabilmemiz ve test sonuçlarını Google Analytics’te otomatik olarak görebilmemize olanak tanıması ve yol haritasında yer alan diğer Google Suite 360 ürünleri ile entegre olma süreci ile pazarda kısa zamanda öne çıkacak bir A/B test ve personalization platformu olarak duruyor.

Optimize ve Optimize 360 ile ilgili daha detay bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.